Informace o nás

Přijeďte si odpočinout do malebné vesničky Loučná nad Desnou v podhůří Jeseníků. Nacházíme se v klidném prostředí s velmi dobrou dostupností. V letním období je vám k dispozici mnoho značených turistických a cykloturistických stezek.

V zimním období si můžete užít na mnoha okolních sjezdovkách (skicentrum OÁZA, skiareál Kareš, ski Přemyslov, Červenohorské sedlo...) a ani vyznavači bílé stopy nepřijdou zkrátka. V sezoně 2010/2011 se otevřel nový lyžařský areál v Koutech nad Desnou jeden z největších v ČR. 

V srpnu 2015 otevřen Therme park Velké Losiny.

V blízkém okolí je mnoho možností jak strávit volné chvíle například: zámek a papírna ve Velkých Losinách,vodní elektrárna Dlouhé Stráně, koupání a možnost procedur v lázních Velké Losiny, pivovar Hnušovice, lázně Jeseník, jeskyně,.........Přímo v Loučné nad Desnou je krásně opravený zámecký park a v Koutech nad Desnou pohádkový les s dřevěnými, vyřezávanými postavičkami.

Ke zpříjemnění pobytu jsou vám k dispozici dětský koutek a venkovní posezení s krbem u malého rybníčku.

V blízkém okolí je možnost navštívit mnoho restaurací, relax centrum Gól (bowling, sqash, posilovna, sauna, tenis), venkovní minigolf, rekreační rybaření, horské minikáry, půjčovna čtyřkolek.......

Ubytování vám nabízíme ve dvou samostatných apartmánech:

1. apartmán: kuchyň spojená s obývacím pokojem s jednou ložnicí v patře pro 2 - 5 osob + 2 osoby na rozkládacím gauči v obývacím pokoji.

2. apartmán: kuchyň spojená s obývacím pokojem se dvěmi ložnicemi v patře pro 2 - 10 osob + 2 osoby na rozkládacím gauči v obývacím pokoji.

V každém apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a WC, vybavená kuchyň, a odkládací uzamykatelná místnost (lyže, kola apod.), WIFI připojení

Parkování v oploceném areálu u objektu.